למה לבחור בנועם?

אנו בחברת נועם מקפידים לאתר את האחות הפרטית או המטפל הסיעודי הטוב ביותר לכל מטופל, בהתאם למצבו ולצרכיו, מתוך צוות איכותי של אחיות ומטפלים.

הצוות שלנו

צוות החברה מונה אחים, אחיות ומטפלים סיעודיים ישראלים בלבד, בעלי ניסיון רב והמלצות מצוינות, המגיעים מרקעים שונים ודוברי שפות, שעברו הכשרה מעשית ברמה הגבוהה ביותר ונבחרו לאחר בדיקות אופי קפדניות המבטיחות שיקירכם יקבל טיפול מאדם אמין, עדין וקשוב לצרכיו.

טיפול סיעודי ברמה גבוהה

אנו יודעים כי העברת הטיפול בחולה סיעודי או בקשיש לגורם מקצועי אינה פשוטה, אך היא מאפשרת למטופל לשמור על כבודו העצמי, מונעת ממנו להפוך לנטל על המשפחה ובעיקר מאפשרת לו לקבל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר לו הוא זקוק. לכן, העיקרון המנחה שלנו הוא טיפול סיעודי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מעל לכל. במהלך כל תקופת ההעסקה, אנו משגיחים על איכות הטיפול והתנהלות האחות או המטפל מול המשפחה.

זמינות מלאה, ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך

מוקד הפניות וצוות החברה זמינים לרשותכם 24 שעות ביממה, וערוכים לספק לכם תמיכה ושירות אישי בכל שלבי התהליך, לבצע השמה מהירה של אחות פרטית או מטפל סיעודי ולהסביר את כל שלבי התהליך אותו אתם עוברים ואופי הטיפול הדרוש. אנו רואים חשיבות גדולה בעמידה לרשות המשפחה ובמתן תמיכה אמיתית לכל צורך העשוי להתעורר, בתקופה שודאי אינה פשוטה, על מנת להקל עליכם ועל יקירכם ככל שניתן.

לשאלות, בקשות או כל מידע נוסף, פנו אלינו ונשמח לסייע.

1-700-500-559

7/24 מוקד ארצי

צלצלו עכשיו

צרו קשר מהיר כאן
  • השמה מהירה וקלה
  • אוזן קשבת ותמיכה
  • צוות ישראלי, מקצועי ומנוסה