אחות פרטית בבית החולים או בבית

שירות אחות פרטית נועד להשגחה וטיפול בזמן אשפוז בבית החולים, לאחר ניתוח או בתקופת ההחלמה שלאחר השחרור. אנו מעמידים לרשותכם אח או אחות ישראלים ומקצועיים לטיפול מסור ביקירכם, למשך מלוא פרק הזמן הנדרש – החל ממספר שעות בודדות ועד לאחות פרטית מסביב לשעון.

חוויית אשפוז של אדם יקר אינה קלה כשלעצמה, ועל אחת כמה וכמה כאשר הטיפול הניתן לו אינו מספק. מצבה של מערכת הבריאות בישראל כיום לא מאפשר הענקת שירות רפואי וסיעודי מלא ואת תשומת הלב הנדרשת לחולה הזקוק לה. חוסר תשומת הלב הזו עלולה להפוך את החולה לנטל על משפחתו, הנאלצת לטפל בו בעצמה, בבית החולים או בבית, תוך סיכון בריאותו הפיזית של המטופל, שאינו זוכה לטיפול סיעודי מקצועי.

אחות פרטית של נועם: טיפול סיעודי צמוד ותשומת לב מלאה

נועם מציעה לכם שירותי אחות פרטית מתוך צוות של עובדות ישראליות איכותיות, מקצועיות ומנוסות, לצורך טיפול סיעודי צמוד, השגחה על המטופל ומתן תשומת לב מלאה. עם אחות פרטית של נועם, תזכו לשקט נפשי ולביטחון שיקירכם נמצא בידיים טובות, והקלה על תהליך ההחלמה והשהייה בבית החולים או בבית.
חשוב לדעת כי לאחר ניתוח, קופות החולים מכירות בהוצאה של אחות פרטית, ואם יש ברשותכם ביטוח משלים – תוכלו לקבל החזר כספי בסכום הנקבע על ידי הקופה.

שירותי בריאות כללית

10

ימים החזר

כללית

85% החזר של תקרה מ- 436 ש״ח ליום
מכבי שירותי בריאות

8

ימים החזר

מכבי

עד תקרה של 535 ש״ח ליום
מאוחדת

8

ימים החזר

מאוחדת

עד תקרה 75% של 100$ ליום
לאומית

10

ימים החזר

לאומית

עד תקרה 80%: 494-556 ש״ח ליום

לכל שאלה בנושא אחות פרטית 24 שעות, אנחנו כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

1-700-500-559

7/24 מוקד ארצי

צלצלו עכשיו

צרו קשר מהיר כאן
  • השמה מהירה וקלה
  • אוזן קשבת ותמיכה
  • צוות ישראלי, מקצועי ומנוסה