אחות לילה מחיר

משפחות רבות מעדיפות להזמין לביתן אחות לילה מחיר הנקבע לפי שעה והיום מקובל לשלם בין 87-105 ₪ לשעה, כאשר התשלום לשעה למטפלת שאיננה אחות הוא נמוך יותר.

הסידור של אחות לילה לנזקקים לכך "מציל" משפחות מקריסה כאשר הן דואגות לבן משפחה אחרי תאונה, ניתוח, או חולה. נכה או מוגבל או קשיש שלא מסוגל לדאוג לעצמו וזקוק להשגחה ופיקוח בבית.

אחות לילה מוסמכת בבית להעניק למטופלים שלה כל מה שמורשית לעשות אחות. בין אם מדובר בזריקות, מתן תרופות, שינוי מנח שכיבה למניעת פצעי לחץ. טיפול בפצעים. מדידת חום אחת לכמה שעות. וביקורת רצופה על מצבו של המטופל.

לרוב נמצאת אחות לילה בקשר עם בני המשפחה אם חלילה המצב מתדרדר, המטופל לא משתף פעולה או שמצבו מחמיר. היא מצויה בתקשורת רצופה והיא חייבת לדווח על כל שינוי או החמרה במצב למשפחה.

חולים אחרי ניתוח בבית- שוכרים אחות לילה מחיר לשעה כמקובל

רבים זקוקים לשירותים של אחות לילה מחיר לשירות לא משנה להם, הם חייבים אותה. קחו לדוגמה קשיש ששב לביתו מניתוח, אין לו מטפלת אלא רק מטפלות מטעם המוסד לביטוח לאומי וכעת הוא זקוק להשגחה צמודה של 24 שעות ביממה.

הפתרון היחידי שהמשפחה יכולה למצוא עבורו היא מטפלת שתגיע בלילות ותשגיח עליו, תמשיך את הטיפול השיקומי שהוא אמור לבצע וכמובן גם תיתן לו את התרופות. אוכל, שתיה, החלפת בגדים אם יש צורך. טיפול בהפרשות ועוד.

למעשה תפקידה של אחות לילה הוא בדיוק כתפקיד אחות בבית חולים על כל המשתמע מכך אם זה להשגיח אבל גם לבדוק לחץ דם, להתרשם ממצבו של המטופל, לטפל במשברים אם צצים ולדאוג שהוא יקבל את כל הטיפול הרפואי לו הוא זקוק.

כדי למצוא אחות לילה טובה עם המלצות, חשוב לפנות לחברה ישראלית עם מוניטין המעסיקה אחיות שפנויות לעבוד בלילות.

עבור חלק מהאחיות זה מהווה השלמת הכנסה למשמרות שלהן בבית החולים ועבור המשפחות מדובר על סמכות רפואית שהם זקוקים לה כדי לטפל ביקירם.

אחות לילה לבית חולים!

מצוקת האחיות בבתי החולים והתרחישים הבלתי צפויים המתרחשים, כבר גרמו להבנה כי זה כי במחלקה בבית חולים הטיפול נקבע היררכית לפי הדחיפות. בנוסף מדו"ח של משרד הבריאות עלה כי בישראל יש 35 אחיות על כל אלף איש. זה אומר רק דבר אחד- אם משפחה לא תדאג לשכור את שירותיה של אחות לילה מחיר (ייקבע ביניהם) יש סיכוי שהחולה שלה לא יקבל מענה מאחות בשל עומס, מחסור באחיות, מקרה חירום ועוד.

משום כך ישנן היום חברות אשר מעסיקות אחיות פרטיות שהתפקיד שלהן הוא למלא את החסר ולשכור בתשלום אחות לילה כדי שתשגיח על המטופל שלהם. כך הן יכולות להיות בטוחות שאף אחד לא מזניח אותו ושהוא בידיים טובות ומקבל כל מה שהוא נזקק לו. הרבה פעמים אחות לילה נמצאת בקשר עם תחנת האחיות והיא זו שמדווחת להן על כל שינוי במצב של החולה ומשמשת מעין "ערוץ" להעברת מידע אליהן והן מטפלות בבעיה בהתאם.

עד כמה יש צורך באחיות לילה אפשר לראות בבתי חולים. אם יצא לכם ללכת לבקר חולה, בוודאי שמתם לב להרבה מאוד אחיות פרטיות אשר שומרות ומשגיחות בתשלום על חולים 24 שעות ביממה וגם בלילה. זה גם מרגיע את המשפחה וזה גם מסייע לחולה עצמו להרגיש שהוא מטופל והוא יכול להיות רגוע כאשר יש לו אחות פרטית צמודה הדואגת לו.

מה תעשה הקשישה בלי אחות לילה?

אורח החיים שלנו השתנה. בעבר משפחות רבות לא העבירו את הקשישים שלהם לבתי אבות, אלא התגוררו אתם או בסמוך אליהם כדי להשגיח עליהם. לרוב היו אלה הנשים שלא עבדו מחוץ לבית ולכן יכלו לטפל בקשישים.

זה לא המצב היום. היום רוב הנשים עובדות ואם יש להם קשישה בבית, הם צריכים לדאוג לכך שמישהו אחר ידאג לצרכים שלה. אם חלילה היא עוברת ניתוח וחוזרת הביתה לשיקום וזקוקה לטיפול גם בלילה שכולל השגחה, בדיקות, מתן תרופות בני משפחה עובדים לא יכולים לעשות זאת, אחרת הם יתמוטטו.

רבים כבר הבינו זאת ולכן הם מחפשים אחות לילה מחיר כמקובל ושוכרים אותה לכמה לילות שהם זקוקים, עד שהמטופל שלהם חוזר לעצמו.