מטפלת סיעודית ישראלית

ישראל מזדקנת ורבות המשפחות המחפשות מטפלת סיעודית עבור יקיריהם הקשישים ולא רק. גם עבור אנשים שעברו אירוע בריאותי, לא חזרו לתפקוד מלא ולא יכולים להיות עצמאיים. גם אנשים אחרי ניתוח שזקוקים לזמן שיקום ובזמן הזה להשגחה ופיקוח. עזרה אישית סיעודית, מתן תרופות, הזנה ועוד.

רבים הם המצבים בהם נרצה מטפלת סיעודית ולא נוותר על הטובה ביותר. הרצון הוא להכניס לביתנו את המטפלת עם הלב הכי טוב, הנכונות הכי גדולה והרצון האמתי לעזור. רק מטפלת כזו עשויה להיכנס ללב של יקירנו, לסייע להם ולגרום להם למוטיבציה לחזור לחיים שכן תפקידה של מטפלת הוא לא רק לסייע פיזית לאדם המוגבל אלא גם להפיח בו שמחת חיים שכן זו, מעודדת אותו לחזור לעצמו ומגבירה אצלו את המוטיבציה והרצון לחזור להיות שוב עצמאי ובלתי תלוי.

מהי מטפלת סיעודית טובה?

מסייעת לחולה במצבים שונים כולל היגיינה, הזנה, קבלת תרופות, הלבשה ועוד.

מעודדת אותו במילים טובות ומרגיעה את המתחים שלו.

מעניקה לו הרגשה של אכפתיות ואהבה.

קשובה לצרכיו ומסורה בטיפול בו.

לא מתפשרת על הטיפול הכי טוב כדי לגרום לו להרגיש בנוח.

מדווחת לבני המשפחה על כל שינוי במצבו לטובה או לרעה.

זמינה ונגישה גם לשעות בלתי מקובלות.

אף אחד לא יודע מתי הוא יזדקק למטפלת סיעודית!

החיים הם סוג של הפתעה ואף אחד לא יודע מתי הוא יזדקק להכניס לביתו מטפלת סיעודית. אדם יכול לצאת מניתוח על הרגליים ויש כאלה שלא. קשיש יכול להיות עצמאי ולא להזדקק למטפלת ויום אחד חלילה עלול ליפול, לעבור אירוע בריאותי חריף ואז תצטרך המשפחה שלו לדאוג לו לסיוע סיעודי.

הסיוע הזה צריך לבוא מכל הלב. כאשר מכניסים מטפלת סיעודית הביתה ומפקידים בידיה את היקר מכל, עליה להתמסר לטיפול באדם בכל היבט ורמה להם הוא זקוק ובאופן הכי טוב כדי שהוא ירגיש שהוא יכול לסמוך על המטפלת בכל עניים קטן או גדול וכל פעם שיזדקק לה היא תתייצב מיד לצדו ותסייע לו.

תחושת התלות היא תחושה נוראית- ואין אדם שבוחר להיות תלוי בסביבה. כאשר שוכרים מטפלת הרצון הוא שהיא תהיה טובה אל יקירנו בעבור הגמול שמשלמים לה ואף מעבר לכך, משום שמדובר לעתים קרובות באדם שלא מסוגל לתפקד ולדאוג לעצמו ללא הסיוע הצמוד שלה והסיוע הזה צריך להיות נדיב ואדיב כלפי האדם ולתת לו הרגשה שמגיע לו וזו הזכות שלו להרגיש טוב.

מטפלת סיעודית לקשישים

בהרבה משפחות ההורים כבר מבוגרים וזקוקים להשגחה של מטפלת בין אם זה בטיפול בהם ובין אם זה לצאת אתם החוצה, לבשל עבורם וגם לדאוג לניקיון הבית.

מטפלת סיעודית של קשישים מטפלת בכל רבדי החיים, כולל רכישת תרופות וליווי שלהם לרופאים אם הם נזקקים לכך. היא בעצם הופכת להיות המלווה העיקרית שלו וזו שתדאג לכל דבר ועניין הקשור אליו והמשפחה צריכה לסמוך עליה שהיא עושה זאת הכי טוב שאפשר.

המטפלת בעצם צריכה להיות זו שתהפוך אותו מקשיש תלוי לקשיש שמח שחי ברמה נאותה, בסביבה היגיינית. שאוכל מאכלים שהוא אוהב ומותר לו, שיש לו הנאות ושהוא לא שוכב רק במיטה ותלוי בחסדיה. מטפלת טובה של קשיש שאיננו יכול ללכת, חייבת לקחת אותו לטיפול בכיסא גלגלים כדי שיצא ויראה את העולם גם אם אינו יכול ללכת לבדו. יציאה החוצה מרחיבה את הנפש ויוצרת אצלו מוטיבציה ושמחת חיים.

טיפולי בית – מטפלים ישראלים ומסורים בביתכם

אנשים רבים נפגעים בתאונה או עוברים אירוע רפואי המחייב אותם בניתוח ולעתים הם יוצאים ממנו מוגבלים בעצמאות שלהם וזקוקים לעזרה של השגחה רצופה בין אם מדובר בטיפול של 24 שעות או שעות בודדות ביום.

למרות שיש בארץ הרבה מטפלים מארצות שונות, אין כמו מטפלים ישראלים אשר מתמסרים לחולים ולקשישים הישראלים בצורה בלתי רגילה, ולא תשמעו על שום התנהגות חריגה מצדם. הם נאמנים ומעריכים מאוד את העובדה שהם יכולים לטפל באנשים אחרים תמורת שכר הולם.

במצבים בהם הנזקק שב מניתוח יש מטפלת סיעודית ישראלית אשר מגיעה לביתו כדי להשגיח עליו. היא תעזור לו להתנהל, לשמור על ההיגיינה שלו. תיתן לו את התרופות וכל עזרה סיעודית אחרת מתבקשת. אם הוא יצא החוצה, היא תלווה אותו בביקוריו אצל רופאים או בכל מקום אחר ותהיה הידיים והרגליים שלו.

מטפלים ישראלים גם במוסד סיעודי, דיור מוגן ועוד

חברת מטפלים סיעודיים ישראלית, תדאג לכם למטפלת סיעודית גם במקרים דחופים וגם אם יקירכם שוהים במוסד שיקומי או בדיור מוגן. תוכלו לקבל שירות של מטפלת סיעודית גם לשעות בודדות ועד ל-24 שעות ביממה.

קראו גם על: מטפלות לקשישים פרטי